شارژر قابل حمل Astro E1 5200mAh با یک نگاه

Anker رهبران بازار برای شارژرهای تلفن همراه قابل حمل و به دلایل خوب است. Anker Astro E1 ظرفیت و کارایی فوق العاده ای را برای اندازه دستگاه خود ارائه می دهد. به گفته خودشان ، این پاوربانک "Candy Bar Sized" نرخ شارژ چشمگیری را ارائه می دهد و به فناوری منحصر به فرد PowerIQ آن ارائه می شود.
ظرفیت و سرعت شارژ

فناوری PowerIQ Anker بدان معنی است که بانک قدرت Anker Astro E1 به طور مؤثر دستگاه مورد نظر خود را تشخیص داده و خروجی نیرو را برای حداکثر بهره وری بهینه می کند. این فن آوری اساساً مشخص می کند که آیا به Galaxy S4 یا iPhone 5 یا iPad وصل شده اید. سپس روش تحویل شارژ را تغییر می دهد تا تلفن موبایل یا رایانه لوحی شما در سریعترین زمان ممکن شارژ شود.

برخی از مشتریان در برخی موارد از کمتر از نرخ شارژ تبلیغ شده شکایت کرده اند. نکته مهم این است که خدمات به مشتریان Anker سریع و کاملاً چشمگیر است. Anker Astro E1 همچنین با ماه ضمانت همراه است که تمبر بزرگی از تأیید کارشناس پاور بانک است.
نگاه کنید و احساس کنید

از لحاظ بصری یک شارژر خارجی نسبتاً هوشمند است. گوشه ها گرد هستند و سطح آن کاملا براق و صاف است. در بالای تخت پاوربانک 4 چراغ LED وجود دارد تا بتواند شارژ فعلی را نشان دهد. اسلات های USB استاندارد و میکرو USB تقریباً در قسمت جلویی دستگاه نزدیک هستند. این احتمالاً ی ترین شارژر قابل حمل در بازار نیست ، اما هنوز هم از نظر زیبایی نسبت به رقبای خود نگه داشته است.

همچنین در 4 رنگ مختلف عرضه می شود که کمی از فردگرایی را برای خرید شما فراهم می کند!
دوام و ساخت و ساز

شارژر شگفت آور سنگین است و جای تعجب ندارد. مطمئناً مقدار زیادی گرما را در همین اندازه بسته بندی می کنید ، بنابراین جای تعجب نیست. ساخت و ساز آن احساس قوی و محکم می کند. این آزمایش به صورت قطره آزمایش شده است و اتصالات آن در قسمتهای جانبی Anker Astro E1 به نظر نمی رسد که به زودی از هم جدا شوند. من هیچ گزارشی از سخت افزار خراب از آسیب های تصادفی نخوانده ام. با این حال ، من چند گزارش خوانده ام که باتری بسیار داغ می شود و به درستی شارژ نمی شود. در هر دو مورد ، باتری به دلیل ضمانت ماهه Anker بلافاصله تعویض شد.
قابلیت حمل

وقتی در مورد قابلیت حمل و نقل صحبت می کنم ، من در اصل به اندازه در مقایسه با خروجی نگاه می کنم. اینجاست که واقعاً Anker Astro E1 می درخشد. Anker Astro E1 به معنای واقعی کلمه است. ابعاد آن 0.8 1.7 1.7 0. 0.9 است و وزن آن در 4.16 اونس است. برای 5200 میلی آمپر ساعت ، این کاملاً چشمگیر است و بدیهی است که Anker برای حفظ محصول خود در حد ممکن کوچکترین درد را در پیش گرفته است. شکل ممکن است برای برخی خوب باشد و برای بعضی دیگر چندان مناسب نیست. برای دستگاه های صاف و کارت دار چیزی گفته شده است زیرا می توان آنها را راحت تر به کیف پول یا جیب کیف برد.

با این گفته ، Anker Astro E1 نمی خواهد در ابعاد فعلی خود مشکلی ایجاد کند.

بررسی تخصصی پاوربانک انکر anker ,e1 ,astro ,، ,شارژ ,کند ,astro e1 ,anker astro ,است و ,است که ,می کندمنبع

بررسی Anker PowerCore 5000

شارژر خورشیدی Anker 21W 2-Port USB

Anker PowerCore 20100

شارژر قابل حمل Anker Astro E1 5200mAh

شارژر قابل حمل Yoobao 10000mAh

Anker PowerCore 10000mAh

بررسی شارژر قابل حمل INIU 10000mAh

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هاست انتخابات مجلس دانلود پایان نامه دانلود کده خرید فروش اکانت کلش رویال فروش کلش لینک دونی کلشی،خرید فروش،کلش،کانال،گروه،کلشی،ایران،کلش لینکدونی کانال گروه کلشی نسخه هک شده کلش اف ک هنروطبیعت قیمت خرید کاغذ دیواری کلیه ی اطلاعات حقوقی آموزش طراحی سایت تخفیفان