بررسی پاوربانک Adata PV110
با دوستانم یک شوخی در حال اجرا بوده است که من همیشه به یک سفر می روم. آخرین سفر من من را به عنوان مسافر در اتومبیل در سراسر کشور به سر برد ، جایی که تلفن من برای GPS ، موسیقی و سرگرمی مورد نیاز بود. بیشتر اوقات ، تلفن من با استفاده مداوم در سفرها از بین می رود ، بنابراین من عادت دارم که باتری کوچکتر خود را به همراه داشته باشم. این بار در اطراف ، من توانستم از پاوربانک Adata PV110 10400 میلی آمپر ساعتی برای یک سفر بسیار طولانی تر امتحان کنم ، بنابراین بیایید ببینیم این باتری کوچک چقدر مفید بود! در بسته بندی ، یک کتابچه راهنمای کاربر ، پاوربانک و یک سیم شارژ میکرو USB پیدا می کنید. من این واقعیت را دوست داشتم که بند ناف سفید بود ، زیرا خود را از بقیه کابل های Micro-USB من متمایز می کرد. همه چیز در قسمت جلوی پاور بانک است. دکمه پاور ، درگاه شارژ میکرو USB ، چراغ نشانگر باتری و دو درگاه شارژ را پیدا خواهید کرد. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، یکی خروجی استاندارد 1.0A است ، و دیگری خروجی 2.1A است. من تقریباً برای تمام نیازهای شارژ خود از 2.1A استفاده کردم ، زیرا این سریعتر از دو مورد است. 1 ساعت طول کشید تا تلفن من از کاملاً مرده تا 75٪ شارژ شود. خروجی 1.0A برای شارژ کردن آیفون 4S مادرم هنگام شارژ باتری در هر دو روز خوب کار کرد. پاور بانک ژیپین 20000

هنگام شارژ ، چراغ های نشانگر باتری همیشه روشن هستند. برای بررسی میزان مصرف باتری و شروع به شارژ دستگاه ، شما به سادگی دکمه روشن نگه دارید تا چراغ نشانگر روشن شود. به اندازه کافی ساده نگه داشتن دکمه برای شروع آن چند ثانیه طول می کشد. زمان بیشتر از هر شارژر دیگری که مورد بررسی قرار گرفته است.

حالا بیایید به زیر و بغلی نیت برسیم. وب سایت آداتا با سرعت 10400 میلی آمپر ساعتی ادعا می کند که می تواند تا 5 بار شارژ کامل آیفون 5 و 1.5 شارژ iPad Mini را شارژ کند. من هیچکدام را ندارم ، بنابراین من آن را با استفاده از آیفون 6 (1440 در مقابل 10 میلی آمپر ساعت) و آیپد ایر (8،827 در مقابل 4440 میلی آمپر ساعت) آزمایش کردم. واضح است که دستگاه های من باتری های بزرگتری دارند ، بنابراین نمی توان انتظار نتایج مشابه داشت. با این حال ، من بسیار خوشحال شدم که متوجه شدم آیفون من قبل از اینکه آب آن تمام شود ، کمتر از 4٪ چهار بار شارژ کرده است. انجام ریاضیات ، که با نتایج آنها مشخص است. با حرکت به iPad Air ، توانستم از حالت کاملاً مرده به 85٪ شارژ بروم. از آنجا که اندازه باتری دو برابر iPad Mini است ، از استانداردهای ارائه شده در وب سایت آنها فراتر می رود.

با وجود اندازه کوچک ، پاور بانک بسیار سنگین است. متذکر می شوم که بیشتر بسته های باتری از نظر اندازه بسیار سنگین هستند ، بنابراین برای ظرفیت آن بالاتر از حد متوسط ​​است. من احتمالاً روزانه این کار را در کیفم انجام می دادم اما برای سفر بسیار عالی بود. توانستم آن را از کوله پشتی خود بیرون بیاورم و تلفن مادر و مال خودم را شارژ کنم. خوب بود که ما این اتفاق را داشتیم ، چون گارمین خواهرم جک فندکی را گرفت.

در کل ، من بسیار دوست داشتم پاور بانک Adata. هنگام شارژ دستگاه های من ، انتظارات را برآورده کرد و از آنها فراتر رفت و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. من داستان بانکهای ارزان قیمت را شنیدم که فاقد اندازه تبلیغاتی بودند و بسیار خوشحال شدم که این موضوع را پیدا کردم. آخرین امتیاز این است که در چندین رنگ مختلف وجود دارد ، بنابراین لازم نیست که یک باتری سیاه و خاکستری تیره داشته باشید.

اگر کسی درخواست یک توصیه در مورد باتری ارزان قیمت را دارد ، با آنها مستقیماً با پاوربانک Adata PV110 تماس بگیرید. یک باتری جامد.

بررسی تخصصی پاوربانک انکر ، ,شارژ ,باتری ,یک ,بنابراین ,های ,، بنابراین ,میلی آمپر ,پاوربانک adata ,پاور بانک ,است که ,پاوربانک adata pv110 ,بررسی پاوربانک adataمنبع

بررسی Anker PowerCore 5000

شارژر خورشیدی Anker 21W 2-Port USB

Anker PowerCore 20100

شارژر قابل حمل Anker Astro E1 5200mAh

شارژر قابل حمل Yoobao 10000mAh

Anker PowerCore 10000mAh

بررسی شارژر قابل حمل INIU 10000mAh

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید لاستیک با قیمت مناسب تجميل الانف Emerie6yskeql2 strona تخفیف Angelila Led Products معرفی اپلیکیشن های جدید بازي ها و نرم افزار ها و دانستنی های اینترنت لاکچری ترین رستوران اصفهان سنگ فیروزه | سنگ یاقوت | سنگ عقیق دانلود آهنگ جدید |آهنگ جدید|اچ تی موزیک